21 Temmuz 2010 Çarşamba

BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM


Sevgili Merve taaaa tatillerden hatırlamış doğum günümü, aradı, memnun etti beni. Canım senin pilin nerende, her yere yetişiyorsun? Atom karıncam benim, çok teşekkür ederim.
Merveyle telefon görüşmemize bir şekilde kulak misafiri olan ve anında durumu kavrayıp günün ilk pasta organizasyonunu yapan Sevgili Özlem, sana bu duyarlılığın için teşekkür ederim.
Sevgili Ceren başka bir randevuyu benim için erteleyip aç karna Özlemle pasta almaya gittiğin için teşekkür ederim.
Sevgili Rabia, bu arada beni oyalayıp durumu çaktırmamaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Sevgili babacığım, anneciğim ve teyzeciğim, daha başka bir ailevi mesele esnasında, günümü unutmayıp kutladığınız için teşekkür ederim.
Sevgili Kadriye Ablacığım, annenin hastalığı arasında benim günümü de kutladığın için teşekkür ederim. Sevgili emekli albayın Cem'ciğimi de ben kutluyorum:)
Sevgili Gültenciğim, bu gün ikizlerle beraber beni de unutmadığın için teşekkür ederim. Allah sana da en kısa sürede şifalar versin.
Canım kardeşim, hiç atlamazsın. Sevgili İlkayıma ve canımın içisi Gülceme de sana da teşekkür ederim. Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Canım oğlum, tarihle ve zaman mefhumuyla hiç aran olmadığını biliyorum. Benim için telefonunun hafızasını kullanman iyi olmuş. Yoksa o koca pastayı bana nasıl alacaktın? Mumu nasıl üfleyecektik ve ana oğul koca birer parçayı nasıl gövdeye indirecektik? Benimle beraber şişmanlamayı göze aldığın için sana da teşekkür ederim. Oğlum bana pasta almaya başlamış, mürüvvetini görüyorum artık :) Seni çok seviyorum.
İnsanın sevenleri olması ne güzel. Üstelik bu sevenlerin, sevgilerini hissettirebilmeleri ne büyük mutluluk. Hepiniz sağ olun, var olun. Daha güzel günler sizlerin olsun.


4 yorum:

 1. Nurtencim, doğum günlerini hatırlamak için bir listem vardır, bakmayı unutmazsam hep hatırlarım:))
  Ama senin doğum günün profilinde olmadığından atlanmış olduuun... O nedenle biraz gecikmeli de olsa, sana tüm sevdiklerinle, mutlu, sağlık, başarı dolu nice seneler diliyorum....

  YanıtlaSil
 2. İyi ki doğduuun:) Yeni yaşında bütün güzel dileklerin gerçek olsun dilerim. Sağlık ve mutluluk dolu günler senin olsun canım:)

  YanıtlaSil
 3. Sevgili banuca güzel dileklerin için çoook teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 4. Sevgili suzy ziyaretin ve güzel dileklerin için çok teşekkürler canım.

  YanıtlaSil