4 Mayıs 2016 Çarşamba

GÖMLEKLERDEN SIKILDINIZ MI?

Kalıbı beğenmişken ve elimde her birini tek tek beğenerek de alsam bitirip ortadan kaldırmak istediğim bir sürü kumaşım varken, seri üretime geçmekte sakınca görmedim. Aynı kalıptan bir gömlek daha diktim. Gerçi dikeli çok oldu ama yayınlamak bu zamana kaldı. Hazır havalar serin, elimdekilerle gömlek dosyasını doldurmaya devam edeyim bari...


10 yorum:

 1. Güle güle kullanın. Bir kalıbı sevdik mi başka kalıba bakamıyoruz:))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız Şebnem Hanım. Şimdi de başka bir kalıp buldum, inanır mısınız belki 6 tane bluz diktim. Kalıp her şeydir :) Sevgilerimle.

   Sil
 2. Nurtenn ,çalışkan Nurtenn,kumaşların hepsini de gömlek dikme ,bir de elbise dik canımm :)) Önceden bu gömleklerden o kadar çok dikip giydim ki,şimdi bir zor geliyor ki Nurten ,yaka ve manşet çalışmak denince hemen vaz geçiyorum,ama sen zaten zor işlerin kadınısın canım,ben bunu çok iiiyi biliyorum,yaka da manşette neymiş kiii ,değil mi arkadaşım :)) Ellerine sağlık kumaşın da çok güzelmiş,çok güzel olmuş,keyifle giy :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Nuraycım senin için elbise dikeceğim. Kendim için de efil efil giyeceğim :) Sevgiler canım. Ziyaretin, güzel yorumun ve iltifatların için teşekkürler.

   Sil
 3. Gömlek görmekten özellikle seninkiler kadar güzellerinden ben bıkmam maşallah sana çok güzel görünüyor.Güle güle giy arkadaşım.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merih Hanımcım çok yüreklendirici sözler... Teşekkürler, sevgiler.

   Sil
 4. Niye sıkılalım Nurtencim , iyi günlerde kullan . Bu arada fotoğraf çekme işini nihayet becerebildim , yakında bir gömlekte benden gelecek.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Türkancım çok teşekkür ediyorum. O zaman fotoğraf konusunda ders alalım senden :) Gömleğini merakla bekliyorum. Sevgiler canım.

   Sil
 5. Çok güzel olmuş bu da, seri üretime geçtiniz :)) Elinize sağlık :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kalıp hakikaten mesele benim için Gökçe. Çıkarırken sıkılıveriyorum. Hazır çıkmışsa, bir de daha önce denenmişse dibine kadar kullanmak lazım, tencereyi sıyırmadan olmaz :) Sevgilerimle.

   Sil