15 Kasım 2011 Salı

PERDE AKSESUARLARIM

Küçük ve yumuşak futbol toplarının etrafını fon perdelerimin kumaşı ile kapladım, etraflarına taşlı şerit dikmeye başladım. Taşlı şeritleri yapıştırmayı da düşündüm ama böylesi daha temiz bir çalışma oldu bence. Geç oluyor ama temiz oluyor galiba.Bir sürü de fotoğraf çektim. Sonra da fotoğraflarıma, -sanki sanat eseriymişler gibi- kıyamadım, hepsini sizler de görün istedim.

8 yorum:

 1. Bu toplar harika görünüyor, çok beğendim, elinize sağlık, denemek isterim ben de ama perdeye nasıl asılacak, nasıl bir aksesuar olacak onu anlayamadım.

  YanıtlaSil
 2. çok cici olmuşlar nasıl takacaksın perdeye merak ettim..

  fotolarda güzel en sondaki çok ışıltılı çıkmış belli etmiş taşların güzelliğini...

  nilgün komar

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Elişidefteri ve sevgili Nilgün Komar, topların altına püskül için ip sipariş ettim. Zaten bu gördükleriniz de daha tasarı aşamasında, tasarım olamadı:) "Şöyle mi yapsam böyle mi yapsam" diye ekzersiz yapıyorum. Üstlerinden zincire bağlayıp zinciri de bir perde halkasına tutturmayı düşünüyorum. Bakalım, belki başka fikir veren de olur. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. çok hoş olmuşlar, nasıl yakışacaklar kimbilir:)))

  YanıtlaSil
 5. Günaydınlar,
  Dün gece ziyaretime gelmiş, uykusuz kalmışsınız, çok üzüldüm. Dilerim bugünü kolay atlatırsınız. Ellerinize sağlık toplar güzel olmuş. Kullanacağınız yere monte ettiğinizdeki görüntüsünü merak ediyorum. Bende sizi takibe aldım. Sevgilerimle... NURDAN

  YanıtlaSil
 6. Ses veriyorum canım,şehir dışındaydık. Az önce İstanbul'a döndük.Beş günlük diye gitmiştik 28 gün kaldık.Zeytinlerimizi topladık.
  İlgin için çok teşekkür ederim.
  Çalışmaların çok hoş. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba Nurten hanım
  Karşımda zevkli ve yaratıcı,üstelik gereksiz masraflardan kaçan bir hanım olduğuna çok sevindim günümüzde gösteriş yada başkalarında var diye parayı savuran öyle çok insan varki içim acıyor emin olun biz hanımlar başkalarını taklit edeceğimize kendimizi yansıtmalıyız düşüncesindeyim o yüzden sizi tanıdığıma bir kere daha sevindim
  Selam ve sevgilerimle

  YanıtlaSil
 8. Sarkıtları inan çok beğendim.Hikayeside güzelmiş.Bende İstanbulda kaç perdeciye sordumsam hepsi 80-120 den bahsediyorlardı.İçimdende çok kızıyordum,alt tarafı boncuk diyordum.Ne iyi yaptında bize gösterdin.Emin önüne gidersem bu fikir aklımda olacak artık.Teşekkürler,eline sağlık.

  YanıtlaSil